Bana er opa 

Opning av bana
Opning av bana
Opning av bana
Les meir
Prioritering av oppgåver på dugnaden ...
Prioritering av oppgåver på dugnaden ...
Prioritering av oppgåver på dugnaden ...
Les meir
Dugnaden laurdag 13. april
Dugnaden laurdag 13. april
Dugnaden laurdag 13. april
Les meir
Dugnad og dugnadsturnering
Dugnad og dugnadsturnering
Dugnad og dugnadsturnering
Les meir
Marit Bjørgen kjem onsdag 20. mars
Marit Bjørgen kjem onsdag 20. mars
Marit Bjørgen kjem onsdag 20. mars
Les meir
Årsmøte 2024 med referat
Årsmøte 2024 med referat
Årsmøte 2024 med referat
Les meir
Innkalling til årsmøte 21. februar ...
Innkalling til årsmøte 21. februar ...
Innkalling til årsmøte 21. februar ...
Les meir
Fare for frost på greenane
Fare for frost på greenane
Fare for frost på greenane
Les meir
Avsluttingsturneringa
Avsluttingsturneringa
Avsluttingsturneringa
Les meir

 

SkOlsen logo Møbelringen_Hovdebygda_Ny_logo.png rgb_SB1_Sore_Sunnmore_verti_blå.png Einar_Valde.png Skolsen.jpg
SmallLogo LL-logo1-400x318.jpg lassenteret logo  Toyota sunnmre logo

 

Toyota Tour 2013-10

Idar Ane Rebbestad  og Øivind Andre Tveiten

26 deltakarar på onsdagens Toyota Tour turnering. Eit strålande haustver inspirerte nok deltakarane til mange gode resultat .
I herreklassa sigra Idar Arne Rebbestad med ei sterk runde på -3 under sitt par.
I GK klassa sigra Øivind Tveiten med -4 under sitt par.
 
Neste turnering er scramble som då blir på neste laurdag 14. sept. kl 1530.
På søndag 15. september er det Ruukki Open.
 
Når 2 turneringar gjenstår leiar Jan Egil Gretland Order of Merits  1 slag foran Rune Strømmen.
 
Resultat Herrer;
 
Plassering
Namn Resultat
1
Idar Arne Rebbestad
-3
T2
Jan Egil Gretland
-2
T2
Johan Liadal
-2
T2
Alf Aamås
-2
T5
Joar Voldsund
-1
T5
Rune Humberset
-1
T5
Jan Gundersen
-1
8
Sjur Hamar
par
T9
Rune Strømmen
+1
T9
Peder Barstad
+1
T11
Ole-Magnus Orlien
+2
T11
Oddvar Stranden
+2
T11
Throstur Mar Sigurdsson
+2
T14
Svein Aasen
+3
T14
Terje Kalvatn
+3
T14
Harald Indresøvde
+3
T17
Per Kristian Langlo
+4
T17
Sverre Berge Hustad
+4
T17
Birger Nilsen
+4
T17
Ingi Thor Stefansson
+4
21
Torleif Remme
+5
22
Amund Bergmann
+6
23
Are Myklebust
+8
24
Trond Are Ryste
+11
 
Resultat GK
Plassering Namn Resultat
1
Øivind Andre Tveiten
-4
2
Jarle Arnstein Nes
+6

 

 

Volda golfklubb innmelding

NGF Logo new

grasrotandelen